Onderhoud anno 2023 + Update 15 dec

15-12-2023

Update 15 december:

Een attent college wees ons er op dat het de postocde 3363 moet zijn en niet 3063. In 2 jaar 13 fiximeldingen en het heeft even geduurd maar ook het college erkend nu gewoon "er is een achterstand". Daarnaast er is weer een belofte gedaan, in het eerste kwartaal van 2024 komt het goed. We blijven het volgen. Opvallend is wel dat hoe harder het college schreeuwt dat bij het maken van al de stadse plannen voor ons dorp de rest niet wordt vergeten steeds meer van deze (vervelende) verhalen uit ons dorp bij ons binnen komen.   

Lees hier het volledige antwoord

Wat vooraf ging - 30 november 2023

In het voorjaar van 2022 liepen we rond in de Molshoefweer en Smalweer en waren verbaasd over het achterstallige onderhoud bij onze houten bruggen, leuningen en steigers. De uitkomst van het nietszeggende antwoord uit 2022 laat zich zien op de foto's van november 2023.

Tijd voor vervolg vragen en een oproep of er nog meer plekken in Sliedrecht zijn waar dit speelt.

  1. Graag een overzicht van fixi meldingen van aangaande dit onderwerp in de postcode 3063. Wij vragen ditmaal een groter gebied op gezien uw reactie op vraag 1 uit 2022 
  2. Is wat we hier nu zien het resultaat van uw reactie uit 2022 ( vraag 3) " Om de impact van de werkzaamheden op de omgeving zo klein mogelijk te houden, worden toekomstige onderhoud- en vervanging werkzaamheden integraal opgepakt en uitgevoerd. Naar verwachting worden deze werkzaamheden in 2022 – 2023 uitgevoerd"? 
  3. Indien dit niet zo is dan graag een overzicht wat de extra kosten zijn geweest van deze maatregelen als gevolg van het uitblijven van de reguliere planning. 
  4. Is de huidige situatie rondom de houten beschoeiingen rondom waterpartijen in Sliedrecht volgens u nu veilig? 

Lees ons verhaal uit 2022 hier

Timo Pauw / raadslid


Reacties

Geen reacties

Laat een reactie achter

* Dit veld is verplicht
Onderhoud anno 2023 + Update 15 dec