PRO Spreekuur in een nieuw jasje

31-03-2022

Al sinds de oprichting van onze partij zijn wij er van overtuigd dat je als volksvertegenwoordiger zo min mogelijk in een fractiekamer moet zitten, maar juist op straat aanspreekbaar moet zijn.
Met die reden hielden wij dan ook eenmaal per maand een spreekuur op het terras van Brasserie De Dijk op De Kerkbuurt.

Elke maandag tussen 10.00 en 11.00 zullen onze raadsleden aanwezig zijn en bent u van harte welkom om aan te schuiven als u eens vrijblijvend wilt praten over iets waar u tegenaan loopt binnen ons dorp, als u met vragen zit waar wij misschien bij kunnen helpen of als u interesse heeft om zich bij ons aan te sluiten.

De fractiekamer iwaar wij zijn is in het raadhuis maar mocht u zelf een suggestie hebben laat het ons weten. .

Mocht u met ons in gesprek willen gaan klik dan hier  Ook als u ons graag eens uitnodigt om een kijkje te nemen bij uw organisatie, horen wij dit uiteraard graag. We gaan het liefst met zoveel mogelijk inwoners in gesprek over hun plannen en dromen binnen ons dorp, want Sliedrecht is tenslotte van ons allemaal!

 


Reacties

Geen reacties

Laat een reactie achter

* Dit veld is verplicht
PRO Spreekuur in een nieuw jasje